تجلیل از کارگران شهرداری کلاردشت

تجلیل از کارگران شهرداری کلاردشت
اردیبهشت ۱۳, ۱۴۰۰
8 بازدید

تجلیل از کارگران شهرداری کلاردشت ⭕️ با حضور #دکترمحسنی بندپی نماینده مردم شریف شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، شورای اسلامی و شهرداری شهر کلاردشت، معاون فرماندار و جمعی دیگر از مسئولان این شهرستان از کارگران شهرداری کلاردشت با اهدای لوح و شاخه گلی بمناسبت روز کارگر تقدیر و تجلیل شد. 🔷 […]

تجلیل از کارگران شهرداری کلاردشت

⭕️ با حضور #دکترمحسنی بندپی نماینده مردم شریف شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، شورای اسلامی و شهرداری شهر کلاردشت، معاون فرماندار و جمعی دیگر از مسئولان این شهرستان از کارگران شهرداری کلاردشت با اهدای لوح و شاخه گلی بمناسبت روز کارگر تقدیر و تجلیل شد.

🔷 دکتر محسنی بندپی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در این جلسه با گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر سخنان خود را با فرمایش امام خمینی (ره)  که هر روز، روز کارگر است و اختصاص یک روز به کارگران شاید به لحاظ تشریفات و تعظیم باشد وگرنه هر روز روز کارگر است آغاز کرد.

🔶 وی در ادامه به جایگاه والای کارگران در اسلام اشاره کرد و گفت: ارزش کارگران آنچنان بالا است که پیامبر اکرم (ص) دست کارگری که از شدت کار زبر و خشن شده بود را بوسید و فرمود این دستی است که آتش به آن نمی‌رسد و امروز وظیفه ماست در جهت رفع دغدغه ها و مشکلات آنان گام برداربم.

برچسب‌ها:, , , , , ,